Česká nominace do Open Web Awards: Wirenode

WirenodeVe skutečnosti považuji za nejlepší mobilní aplikaci prohlížeč Safari pro iPhone, moje sympatie pro nominaci do “mobilní” kategorie si ale získal český startup Wirenode. Pomocí služby Wirenode si můžete udělat vlastní mobilní web nebo “zmobilizovat” svůj blog (viz. buzzmag.wirenode.mobi). Pokud chcete vědět víc, přečtěte si recenzi Wirenode od Jana Horny.

Co se mi na Wirenode velmi líbí, je také fakt, že se prezentovali na konferenci TechCrunch40 (profil na TC40) a při té příležitosti se zastavili na přednášku Guy Kawasakiho ;) Dostali se na MobileCrunch, CrunchGear a KillerStartups. Doporučuju vám také kouknout na jejich zábavnou About Us stránku. A teď k krátce k nominacím.

Nominace probíhají více než dvaceti blozích a sítích, čímž vznikne užší výběr, který jednotliví partneři odešlou na Mashable a Open Web Awards může teprve naplno začít.

Pokud svého adepta na nejlepší mobilní aplikaci vidíte v anketě níže, stačí zahlasovat. Pokud chcete navrhnout jiného kandidáta, můžete tak udělat buď v komentářích tohoto příspěvku (ne, teď ho nečtete), nebo svoje nominace publikovat u sebe na blogu a odkázat na ten stejný příspěvek. Jednotlivé nominace se sčítají, podpořte tedy i projekty, které už v nominacích vidíte.

Teď zajímavá část. Pokud jste hodně velkým fanouškem (ať už se jedná o Wirenode, nebo ne), můžete svého favorita nominovat na všech partnerských webech Open Web Awards a zvýšit tak jeho šance na úspěch v celém podniku.

Nominace mobilních aplikací

[poll=2]Odebírejte BuzzMag na email

Zavřít
Starší příspěvky:
Microsoft koupil startup na sdílení fotek WebFives

Patří to už ke strategii Microsoftu. Počkat až Google a Yahoo (nebo někdo jiný) obsadí drtivou část sektoru, a potom...

Zavřít