Nejexkluzivnější VIP klub na webu?

Hloupý a geniální nápad zároveň, tak by se možná daly charakterizovat stránky TheWorldsMostExclusiveWebsite. Obdoba milionové homepage? To možná taky.

Stránky TheWorldsMostExclusiveWebsite jsou jakýmsi VIP klubem, ve kterém můžete v závislosti na vašem počtu followerů projít dveřmi až do posledního sedmého, zatím prázdného pokoje. Čím více followerů máte, tím více stránek z webu uvidíte.

Jako u správného VIP klubu vás u vstupu čeká poměrně vysoká bariéra. Poté co se přihlásíte svým Twitter účtem, se vám buď otevřou druhé dveře, to pokud máte alespoň 5 tisíc followerů, nebo – a tady je ta podobnost s milionovou stránkou – budete přesměrováni na “méně diskriminační destinaci”, stránky Olive Garden.

Otázkou je, zda takové přesměrování znamená zajímavou marketingovou příležitost nebo obtěžující moment. Podobně jako redakce SAI si nejsem jistý. Skoro bych řekl, že by to mohlo fungovat. Ve vyšších sférách může počet followerů docela dobře korelovat s výší příjmů a pro “luxusní” inzerenty by mohlo jít o zajímavou plochu.

Problém bude tak trochu v tom jak dostat na stránky dostatečný počet takových VIP osob, ale jak bylo řečeno v úvodu, možná je to opravdu tak jednoduchá blbost, až je to geniální.

Zatím se nejdále, do šesté komnaty, dostal moderátor soutěže The American Idol Ryan Seacrest se svými 4 669 832 followery. Díky screenshotům, které Seacrest pořídil, se můžete podívat jak jednotlivé pokoje vypadají, pod obrázky najdete také aktuální členy klubu.

Vstupní brána: Verifikace přes Twitter

Dveře 2: 5 000 followerů (@JonahPeretti, @BuzzFeed, @PrinceAmukamara)

Dveře 3: 25 000 followerů (@PopEater, @DanZarrella, @HarvardUniversity)

Dveře 4: 100 000 followerů (@ChristianSiriano, @RyanHiga, @GuillermoCatalano)

Dveře 5: 500 000 followerů (@GeorgeLopez, @RyanSeacrest)

Dveře 6: 1 000 000 Followers (@RyanSeacrest)

Dveře 7: 5 000 000 Followers (zatím nikdo)

Screenshoty pokojů nejexkluzivnějšího VIP klubu na webu jsem převzal přímo Seacrestových stránek.

Co myslíte, pořídili v Olive Garden dobrou inzertní plochu?Odebírejte BuzzMag na email

Zavřít
Starší příspěvky:
Jak postupovat při krizové komunikaci

Firmy na sociálních sítích stále častěji zjišťují, jak se může komunita rychle obrátit proti nim. Neuplyne týden, aby se nerozpoutalo...

Zavřít