Nová “social” služba Googlu: Shared Stuff

 Přes Google Video se “proflákla” nová služba Googlu – Shared Stuff. Přibylo nové tlačítko, pomocí kterého můžete danou stránku nasdílet s ostatními – kromě emailu a ostatních social bookmarkingů jako Del.icio.us či Digg také ve svém profilu služby Shared Stuff.

Po kliknutí na tlačítko (momentálně jen na zmiňovaném Google Video) na vás vyskočí pop-up okno, kde můžete stránce přidat krátký popis a otagovat ji. Nejste samozřejmě omezeni jen na Google Video, pomocí bookmarkletu můžete nasdílet jakoukoli stránku na webu.

Služba si rozumí také s GMailem a mátek tak možnost si prohlédnout co aktuálně nasdíleli lidé, které máte v kontaktech. Jak to celé vypadá, si můžete prohlédnout na profilu Kevina Markse. Otázkou je, zda to znamená, že se už Google opravdu chystá rozjet vlastní social síť a konkurovat zaběhlým vyspělejším projektům, nebo se jedná pouze o další z jeho četných experimentů.

Zdroj: Google Operating SystemOdebírejte BuzzMag na email

Zavřít
Starší příspěvky:
Český Diggnation: Video podcast Lomítko

Český bloger #1 a úspěšný webový podnikatel Patrick Zandl společně s b00leanem na Streamu odstartoval "kanál" pro geeky pod názvem...

Zavřít