Proč publikovat na BuzzMagu?

BuzzMag je stále otevřený šíření myšlenek, postřehů a tipů autorů, mezi jejichž nejbližší tématiku patří digitální marketing a média.

Příležitost pro hostující autory

Jste expertem ve svém oboru? Týká se to internetového marketingu, mobilních sítí nebo přínosu “sociálních” technologií ve firmách? Máte tipy pro marketéry nebo zajímavou novinku, o které chcete sami napsat? Na BuzzMagu najdete správné publikum.

Své články nám můžete nabídnout k publikování přes tento formulář. Můžete také připojit svůj krátký profil do 20 slov, až se dvěma odkazy v textu. Zatímco není naškodu použít trochu sebepropagace ve vašem profilu, v příspěvcích pro BuzzMag se propagace svého vlastního podnikání, freelancingu nebo vašeho zaměstnavatele vyvarujte. Vedlo by to jen k zamítnutí článku.

Vlastní sloupek na BuzzMagu?

Pro pravidelné přispěvatele nabízíme možnost vlastního sloupku. Jak to funguje? Podobně jako byste měl(-a) na BuzzMagu vlastní blog. Sloupky jsou určeny především autorům, kteří hodlají pravidelně (alespoň jednou do měsíce) publikovat spíše názorové články kolem dění a trendů v oboru. Články “sloupkařů” budou mít vyšší prioritu při propagaci napříč blogem.

Chcete publikovat na BuzzMagu tiskovou zprávu?

Témata a zprávy, na která se autoři na BuzzMagu zaměřují, jsou vybírány výhradně na základě rozhodnutí autora. Pro zvýšení šance vzbudit zájem doporučujeme:

  • mezi přispěvateli vybrat autora, kterému by mohla být vaše zpráva nejbližší a kontaktovat jej individuálně
  • s předstihem před rozesláním zprávy nám poslat rozšiřující, nejlépe exkluzivní informace (ctíme informační embargo do uveřejnění oficiální zprávy apod.)
  • vyvarovat se zasílání hromadných zpráv nebo článků, které nesouvisí s tématikou BuzzMagu


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Odebírejte BuzzMag na email

Zavřít