Skype: začneme dělat byznys v Evropě

Enrico Noseda, SkypeEnrico Noseda, ředitel evropského byznys developmentu VoIP poskytovatele Skype vede rozběhnutí Reseller programu v Evropě. Přestože kritéria nejsou ješte kompletně nastavena, Skype se poohlíží po solidních partnerech, kteří budou schopni službu prodávat menším a středním společnostem.

Aby přeprodejci v tomto “náboru” uspěli, měli by disponovat velkými prodejními kapacitami a vysokým počtem vlastních zákazníků. Autorizovaní přeprodejci budou byznys balíčky a kredit vouchery nakupovat od národních distributorů (s některými se teprve podepisují smlouvy). Reseller program je dostupný v Belgii, Dánsku, Estonisku Finsku, Německu, Irsku, Itálii, Holandsku, Norsku, Portugalsku, Švédsku a Velké Británii.

Skype Small Business PackSmall Business Pack se začne prodávat začátkem června a krabice kromě byznys edice Skype klienta (pouze pro Windows) obsahuje také Skype Business Control Panel pro správu firemních účtů, 10 Skype Pro subskribcí (platí pouze v některých zemích), 50 euro kredit voucher pro Control Panel a tipy & triky na používání (rozuměj návod). Cena balíčku je stanovena na 99 eur, zpočátku se ale budou prodávat s 20% slevou. Prodejci dostanou nejdříve marži 5% – s nárustem prodejů se bude zvedat.

Zdroj: Skype JournalOdebírejte BuzzMag na email

Zavřít
Starší příspěvky:
Google kupuje Feedburner za 100 mega $

TechCrunch potvrzuje pravdivost nedávných fám o prodeji FeedBurneru. Sam Sethi, bývalý editor TechCrunch UK, byl tím kdo tuto zprávu z...

Zavřít