Média, marketing, technologie, byznys. Odebírejte na email.

Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 20. 10. 2014, 05:21

Whisper: Jaké tajnosti tam lidé sdílejí?

Whisper je aplikace pro sdílení tajemství. V uplynulém týdnu se musela vypořádávat s velkou vlnou kritiky, protože dva reportéři z The Guardian sepsali šokující odhalení. Obvinili Whisper ze shromažďování informací o uživatelích a porušování jejich soukromí.

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 20. 10. 2014, 05:21

Nejoriginálnější kostým na Halloween, který vyvolal u lidí poprask!

Letošní Halloween se už pomalu blíží. A to znamená hromadu kýčovitých, ale i originálních. Ale my už přitom víme, které letos vyvolají největší odezvu. Uhádnete, o jaké téma se jedná? Jenom napovíme, že je velice aktuální…

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 20. 10. 2014, 05:20

VIDEO: Netradiční finská reklama na přípravky proti kašli

Známou fabrikou na bizarní a originální reklamy je samozřejmě Čína. Avšak vypadá to, že jim na paty šlape i Finsko, které vypustilo originální reklamu na přípravky proti kašli. Schválně, poznali byste, že je tato reklama na přípravky proti kašli?

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 20. 10. 2014, 03:57

Google aktualizoval vyhledávač: Pohorší si známé pirátské stránky

Google chce potěšit majitele autorských práv. Oznámil totiž, že přijal nová opatření k potrestání stránek, které hostují pirátský obsah. Jak je chce ztrestat? Jednoduše. Posune je níže ve výsledcích vyhledávání. Zpráva navíc přišla jako součást většího přehledu protipirátského úsilí. Google na svém blogu totiž v pátek zveřejnil článek Jak Google bojuje proti pirátství.

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 20. 10. 2014, 03:24

Aktuální informace o ebole už nabízí i WhatsApp

Ebola se stále šíří. Neustále nás obklopují zprávy informující o tom, kde se objevil další případ, jak se dále postupuje v boji proti viru a jak se proti němu můžete sami bránit. Ani sociální sítě nemohly být pozadu, a tak se BBC spojilo s WhatsApp a společně dali dohromady službu, která o ebole informuje všechny zájemce.

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 19. 10. 2014, 22:06

OBRAZEM: 7 praktických tipů, které Vás nikdy nenapadly!

Na světě je spousta jednoduchých triků a tipů, které Vás sice nikdy nenapadli, ale vzhledem k tomu, kolik nás běhá po této planetě, je vcelku pravděpodobné, že někoho tyto urychlovače…

Zobrazit   Sdílet
Motejlek.com 19. 10. 2014, 21:51

O dvě velká centra asistované reprodukce se uchází hned několik

Na tuzemském trhu s asistovanou reprodukcí je v letošním roce hodně živo. Kliniky, které byly v posledních letech na prodej, zájem investorů dlouho nepřitahovaly. Nakonec se ale do akvizic pustil Babišův a Janovův Hartenberg. Nejprve pozřel Reprofit International a následně ISCARE I.V.F. Na prodej jsou i největší konkurenti, co do velikosti, Pronatal a Gennet. Mezi zájemce o tyto společnosti patří čeští a slovenští miliardáři, kteří v oboru dosud neinvestovali. Není vyloučeno, že do konce roku bude prodáno/koupeno.
Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.

Zobrazit   Sdílet
MediaGuru 19. 10. 2014, 21:01

ČT koupila v Cannes nové seriály, mezi nimi Sherlocka

Z televizního veletrhu Mipcom si přiváží Česká televize několik nových pořadů. celý článek »

Zobrazit   Sdílet
Michal Kubíček 19. 10. 2014, 20:37

Jaký byl Shopcamp 2014? Report z pohledu speakera i návštěvníka (+ prezentace)

Obvykle na konference moc nejezdím. Nějak to nedávám časově, a když mám volný víkend, raději ho věnuji rodině. Čas od času ale udělám výjimku. Asi tradičně to bývá ostravský Barcamp, protože „tady jsem doma“. Letos jsem udělal výjimku jen v několika případech (Webexpo, WP konference), v podstatě jen v případě, kdy jsem byl organizátory pozván […]

Zobrazit   Sdílet
Margareta Křížová 19. 10. 2014, 18:29

4 x o myšlenkových mapách

Další workshop tentokrát s Danielem Gamrotem o myšlenkových mapách byl bezva z několika důvodů: Daniel ví hodně o myšlenkových mapách Workshop byl genderově vyváženy, přisli i muži Bylo plno Všichni přítomní byli kreativní Dvě účastnice si přinesly malou lahev sektu   (oslava úniku od dětí na mateřské), což způsobilo výrazný nárůst jejich kreativity a fantastický plán oslavy […]

Zobrazit   Sdílet
404M.COM 19. 10. 2014, 15:45

Prodané .cz domény 13. – 18. října

Tento týden předběhl v celkové ceně prodaných domén Subreg aukční portál dAukce. Ovšem o první místo se musí podělit. Nejdražší prodané domény jsou totiž za stejnou cenu 2,4K CZK. Doména velke-mezirici.cz se prodala na…

Zobrazit   Sdílet
Zdeněk Duspiva 19. 10. 2014, 14:34

Pásmo UHF jako bitevní pole

Pásmo UHF jako bitevní pole – tak označuje CEPT současný stav návrhů a postupně stále více politizovanou diskuzi k využití kmitočtového pásma 700 MHz. CEPT se této otázce po technické stránce přirozeně věnuje delší dobu, aktuálně pak například v právě dokončovaném návrhu Reportu č.224 (Připravovaném Výborem pro elektronické komunikace ECC), kterému předcházela široká  a dlouhá diskuze. 

CEPT se ve svých aktuálních postech prezentuje neurčitě: „Zdá se, že příliš brzy předpovídat, co je optimální rovnováha mezi TV příjmem a mobilními službami…

CEPTv průběhu října dokončuje studiio budoucnosti pásma UHF. Po dlouhých diskuzích výbor  CEPTu –  ECC TG6- dokončil návrh Reportu ECC 224, který se týká Dlouhodobé vize využití pásma UHF pro vysílání“.
Koncept zprávy ECC 224 je výsledkem diskuzí a veřejné konzultace ke studii o využití pásma UHF, s důrazem na frekvenční úsek 470-694 MHz. Je to jeden z klíčových podkladů proevropské přípravy na světovou konferenciWRC-15. Jedním z impulsu byl i legendární názor ex-komisaře pana Pascala Lamy a jeho materiál pro skupiny zabývající se v rámci Evropské komise politikou rádiového spektra (RSPG). Více informací o konzultaci k UHF zde.

Zajímavé pro pochopení celé geneze jsou například aktivity a prezentace z června a července letošního roku – Jaime Afonso (CEPT TG6 Chairman) červen 2014 prezentované na akci 9th Annual Spectrum Management European conference anebo zpráva od Alexandera Kühna (CPG15Chairman) na akci WRC-15 and beyond – Strategic views

Návrh ECC zdůrazňuje významnou úlohu platformy DVB-T, která poskytuje bezplatné terestrické televizní služby a má mj. i zásadní význam pro veřejnoprávní vysílání. Zdůrazňuje se, že se celá věc týká klíčovéregulační a politické otázky i nových technologií a především diváků…. Report ale ani v této době nedává jednoznačné doporučení, když uvádí celou řadu možných budoucích scénářů. Připouští ale, že je potřeba zajistiti určitou flexibilitu ve využití této části kmitočtů tak, aby to do budoucna „ nebránilo technologickému a inovačnímu pokroku…“.                        

ECC  CEPT předpokládá 4 hlavní scénáře dalšího vývoje využití „televizního“ kmitočtového pásma. Kromě základních jde o kombinaci variant, ale vše zatím bez jednoznačného doporučení a preferencí.

Návrh prošel v době od června do 9. Září veřejnou konzultací. Skupina  TG6 se sešla na začátku října, aby přezkoumala odpovědí obdržené v průběhu veřejné konzultace a dokončila svou práci do finální podoby. Zpráva nyní čeká na své závěrečné schválení na zasedání Výboru v listopadu 2014.

O plánování frekvenčního plánování a technických podmínek pro digitální vysílání v DVB-T2  i o interoperabilitě s jinými druhy vysílání (včetně digitálního rozhlasu) je možné se dozvědět více například v aktuální studii EBU zde.

Aktuální návrh ECC(14)053 Annex  12_Draft ECC Report 224 je k dispozici například zde www.cept.org/Documents/ecc/18931/ECC(14)053-Annex-12_Draft-ECC-Report-224

P.S. Výbor pro elektronické komunikace (ECC) sdružuje 48 zemí. V rámci své činnosti se výbor věnuje společným „politikám“ a právním předpisům v oblasti elektronických komunikacía souvisejících aplikací. Jeho hlavním cílem je harmonizovat účinné využívání rádiového spektra v celé Evropě. Je aktivní na mezinárodní úrovni, kde se dojednávají a připravují společné evropské návrhy v rámci ITU i na dalších mezinárodních fórech (http://www.cept.org/ecc).
———————————————————————————————————————

Executive summary

Traditionally, broadcasting and broadband communication services have their own regulations, market structure and typical dedicated network infrastructure (e.g. high power / high tower versus dense networks) in order to provide their respective set of services. The future development of services and terminals is blurring the border between the two “worlds” for the end user and may require innovative approaches to deliver content to the end users in the most efficient way from technical, economical and social perspective. 
The studies contained in this Report identify and analyse possible scenarios for the development of the band 470 – 694 MHz in the long term starting from the existing situation and recognizing ongoing studies in the 700 MHz band in Europe, and short to medium term developments (e.g. AI 1.2 of WRC-15 and the response to the European Commission Mandate on the 700 MHz band).  The current situation is dealt with in the Report by describing the current role of the terrestrial broadcast platform including issues such supporting social inclusion and providing information in times of emergencies. In addition, the regulatory framework for the provision of audiovisual media services, the duration of currently assigned TV Rights of Use and current consumption of audiovisual content is also explored in the Report.
The Report addresses the trends in the evolution of services (broadcast, mobile and converged services to consumers) as well as the networks and technologies with the potential to deliver these services in the band. It includes consideration of the way in which audio visual content consumption habits may be changing. The most important developments in relation to the evolution of delivery of broadcast services in fixed and mobile environments are also identified. The studies contained in the Report are based on assumptions made on expected developments for the various current platforms and technologies under consideration and on the demand and supply of the envisaged services. Thus, it was necessary to develop relevant indicators in order to monitor the assumptions made on expected developments used for the construction of the scenarios in the future. These indicators are described in Chapter 5 and suggested as suitable for monitoring developments in the services expected to use the UHF band. Further consideration is required on the measurement and the monitoring of these indicators.
This Report discusses the general classes of scenarios considered by CEPT in defining the long term vision for the band 470-694 MHz. Annex 3 provides a detailed description and the assessment of all the scenarios studied by CEPT. CEPT considers that the following four classes of scenarios could cover the developments in the band 470-694 MHz in the long term:
§  Class A: Primary usage of the band by existing and future DVB terrestrial networks

This class of scenarios assumes a natural evolution of the DTT platform based on HPHT and/or LPLT networks taking into account the ongoing technological and service developments, and assuming a stable regulatory environment and access to the spectrum.

§  Class B: Hybrid usage of the band by DVB and/or downlink LTE terrestrial networks

This class of scenarios assumes that broadcast and mobile broadband services in the UHF band would in the future be delivered via LTE SDL/eMBMS, with or without DTT platform, based on HPHT and/or LPLT networks. The scenarios of this class generally provide additional unicast downlink capacity.

§  Class C: Hybrid usage of the band by DVB and/or LTE (including uplink) terrestrial networks

This class of scenarios assumes that broadcast and mobile broadband services in the UHF band would in the future be delivered via LTE (including uplink), with or without DTT platform, based on HPHT and/or LPLT networks. This class corresponds to scenarios where IMT-like unicast uplink and downlink are introduced in the band.

§  Class D: Usage of the band by future communication technologies

Though most scenarios described herein are derived and based on today’s DTTB and Mobile technologies it is envisaged, that new, more flexible and possibly convergent technologies, will be developed and implemented in future for the transmission/distribution of audiovisual content in the UHF band. 
The cross-border coordination and coexistence is one element of the assessment and is addressed in chapter 6 of the Report based on the above mentioned classes.
The main conclusions of the studies are stated below.
Content, which could be traditionally seen as typical broadcast content (i.e. audiovisual content like videos, music) is also available in the internet and distributed via cable, optical fibre or wireless broadband access. On the other hand, broadcast services are more and more heading for using reverse channels or additional parallel channels to allow the user more flexibility and access to additional information. A cooperation between radiocommunication services is expected on a long term.
Traffic expectations for broadcast service and broadband access, including wireless, are mainly based on the increasing delivery of audiovisual content in improved quality to an increasing number of users. This will result in a higher traffic asymmetry.
Due to its propagation characteristics, the band 470-694 MHz can be efficiently used for the distribution of audiovisual services. These services may be linear or non-linear. The number of receiving users served by a content provider can vary from one to up to several million users. This is depending on the different types of content, user density, the specific social and economic situation, and technology. Therefore, the long term usage of the band 470-694 MHz is mainly, foreseen for downstream audiovisual content distribution.
The scenarios listed in Annex 3 and classified in Section 6 describe possible long term future deployments in the band 470-694 MHz. Each of these scenarios has a certain potential to occur. With the current state-of-the-art of the radiocommunication technologies there are incompatibilities between some scenarios. However, the situation as of today may change in the long term.
The variety of scenarios considered in this report should be understood as an indication for different needs/requirements in different countries regarding the future use of the band 470-694 MHz.
In order to facilitate different scenarios considered by the CEPT for the usage of the band 470-694 MHz, it could be necessary to introduce more flexibility in the regulatory environment governing the use of this band. It should among others take account of possible advances in radiocommunication technologies far beyond the current situation as well as of different needs and requirements in different countries. To avoid interference issues between administrations and inefficient usage of spectrum, the compatibility between scenarios has to be taken into account.
There could be different measures to provide for the regulatory flexibility in the band 470-694 MHz, if so required. It should be pointed out that any modification of the Radio Regulations to implement flexibility has to be discussed in the framework of ITU, taking into account the inherent flexibility of the Radio Regulations and the GE06 Agreement.
Overall, the following non-binding elements may assist administrations when deciding on a particular scenario for the usage of the band 470-694 MHz:
§  the current national interest objectives;
§  the implications of a given scenario on the audiovisual industry, content creation and user expectations;
§  monitoring of the market and technological developments by means of the key indicators as defined in Chapter 5;
§  the cost/benefit analysis with a focus on the impact on consumers;
§  assessment criteria such as but not limited to those that were used in the assessment of the scenarios listed in Annex 3;
§  a realistic time frame for the transition towards a new scenario, taking into account duration of the existing rights of use and the spectrum needs during the transition period as well as the need for continuation of the service (in the context of this report);
§  the necessity for cross-border coordination;
§  the national legal and regulatory framework.

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 19. 10. 2014, 14:06

10 nejlepších dárků pro IT geeky

Vánoce opět pomalu a jistě přicházejí a už musíme začít přemýšlet o tom, čím obdarujeme naše blízké. Cíleně se těmto svátkům říká „svátky klidu“, přitom asi každý zaměstnaný člověk dosvědčí, že je tomu naopak.

Zobrazit   Sdílet
CzechCrunch 19. 10. 2014, 13:33

Flickr vypustil první oficiální appku pro iPad

2014-10-19-02.39.40Flickr se konečně po dlouhých bojích odhodlal vydat svoji vůbec první oficiální appku, která je plně optimalizovaná pro iPad. A protože se Yahoo nestydí, …

Zobrazit   Sdílet
MladýPodnikatel.cz 19. 10. 2014, 11:37

První ročník ShopCampu se vydařil, záplava praktických rad vystačí účastníkům na dlouhé zimní večery

Tisková zpráva: Praha, 18. října 2014 – Dnes proběhla dlouho očekávaná BarCamp konference věnovaná e-commerce, ShopCamp 2014, kterou zorganizovaly.. přejít na článek

Zobrazit   Sdílet
MediaGuru 19. 10. 2014, 09:38

Sobota pro Kameňák, odstup ale nižší než před týdnem

Druhý díl filmové komedie Zdeňka Trošky sledovalo méně diváků než první díl uplynulou sobotu. celý článek »

Zobrazit   Sdílet
MediaGuru 19. 10. 2014, 09:08

Tištěné magazíny se zapojují do fotografických eventů

Připravované akce zproblematizují vztah reality a obrazu. Do role tvůrce významu staví veřejnost. celý článek »

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 19. 10. 2014, 04:02

Amazon v Brooklynu doručuje potraviny

V pátek Amazon v New Yorku spustil službu AmazonFresh – online donášku jídla. Aktuálně ji můžete využívat pouze v newyorském Brooklynu, přesněji tedy v části Park Slope, ale do budoucna se plánuje rozšíření do celého Brooklynu, a když se bude dobře dařit, tak kdo ví, možná i dál.

Zobrazit   Sdílet
Motejlek.com 19. 10. 2014, 02:37

Slezský nájezdník cílí na světovou značku

Majitelem světoznámé firmy z jihu Evropy se může už velmi brzy stát český investor. Jde z jeho strany už o druhý pokus o převzetí továrny, která navzdory skvělé historii i nadějné perspektivě živoří nad hranou bankrotu. Její jméno má v Česku dobrý zvuk spojený s jistou nostalgií.

Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 18. 10. 2014, 20:41

LEGRAČNÍ VIDEO: Muž přichycen jako fanoušek směšného zpěváka!

Video má pouze 13 sekund a přesto se stalo velmi oblíbeným a sdíleným na sociálních sítích. V podstatě jde jen o trapně zpívajícího zpěváka, kterému tleská celé publikum. V něm…

Zobrazit   Sdílet
Zdeněk Duspiva 18. 10. 2014, 20:19

Rozvoj digitální agendy v ČR na vládě ( na Úřadu vlády…)

Dne 13. 10. uspořádal Úřad vlády Kulatý stůl na téma: Rozvoj digitální agendy v ČR: příležitosti a překážky. Šéf ICTUNIE Svatoslav Novák  prezentoval nejdůležitější priority v oblasti státního ICT.  Své názory zveřejnily i další subjekty a sdružení (např. SPČR, SPIR a společnost SEZNAM). Po rozsáhlé debatě o řádně neuchopené oblasti ICT ze strany vlády bude sepsána zpráva z tohoto kulatého stolu a předána předsedovi vlády ČR.(Zdroj ICT UNIE www.ictu.cz)


Informace z práce podvýboru ICTUNIE pro ICT průmysl a e-Government jsou zde, vč, prezentace Digitálního šampióna ČR

Zobrazit   Sdílet
IT Efektivně 18. 10. 2014, 19:08

Arduino – trošku z jiného úhlu

Jak asi víte, potřeboval jsem sestavit co nejlevněji čidla pro alarm systém řízený Raspberry Pi, který by měl podporovat i nějakou tu automatizaci (ovládání zásuvek, světel, kamer, atd…) to vše přes web a 3G zálohované bateriema. Prostě věc, která by byla super, kdyby existovala. Jak už tu někdo v komentářích podotkl, pokud budu chtít bezdrátová […]

Zobrazit   Sdílet
CzechCrunch 18. 10. 2014, 14:40

Americký startup Heyzap hledá talenty i v ČR

IMG_2256Heyzap je v našich vodách relativně neznámý startup, který ovšem za svých 5 let existence získal na investicích přes 150 milionů korun a jeho …

Zobrazit   Sdílet
Margareta Křížová 18. 10. 2014, 08:55

Pádím na druhou šichtu

Makro Průhonice, pokladna, včera večer, 19.50 Stojím u kasy. (Asi) ředitelka přes pokladní říká „mojí“ pokladní: „Potřebuju, abyste tu zůstala dýl.“ Moje pokladní: „Ale v 9 bych už chtěla jít domů, měla jsem jít domů v 8.“ Ředitelka: „No tak aspoň do 9.“ (Protože jsem zvědavá) Já: „Od kolika tady jste?“ Moje pokladní: „Od tří, […]

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 18. 10. 2014, 06:08

OBRAZEM: Jak by vypadal Ježíš na místě obyčejných lidí?

Ježíš. Když uslyšíte toto jméno, tak se vám pravděpodobně automaticky vybaví i jeho pověstný Svatý kříž. Ale jak už to tak bývá, tak na internetu se našel někdo, komu jeho póza na tomto kříži přišla směšná. A tak pomocí dnešních grafických programů vložil i na místa obyčejných lidí. Výsledek? Podívejte se sami…

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 18. 10. 2014, 04:49

VIDEO: Nový Louis Armstrong

Kam se hrabou všichni ti zpěváci z X faktoru, Hlasu a podobných soutěží? Ti nejlepší zpěváci jsou totiz často tak v ústraní, že o nich ani nikdo neví. Někteří z nich mají pocit, že se nepotřebují veřejně prezentovat, jiní třeba ani nemají možnost.

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 18. 10. 2014, 04:25

Facebook bude pomáhat při katastrofách

Všichni moc dobře víme, že Facebook už není to, co bývával. V nedávné studii dokonce vyšlo najevo, že ho teenageři opouští. Ovšem není to tak zlé, vliv na celkový růst společnosti to očividně nemá. Navíc dlouhodobý úspěch Facebooku nebude záviste na jeho popularitě mezi dospívajícími. Půjde o to, zda se z nástroje k prokrastinaci dokáže stát užitečným nástrojem.

Zobrazit   Sdílet
404M.COM 18. 10. 2014, 01:00

Google Panda pirát 2.0 už brzo dorazí

Slyšeli jste o algoritmu, který se jmenuje Panda pirát? Pokud jste v roce 2012 četli 404M, tak si jej možná pamatujete z encyklopedie Pand (v té době se vycházelo hlavně ze spekulací a vynesených…

Zobrazit   Sdílet
Motejlek.com 18. 10. 2014, 00:03

Na (mediálním) Slovensku veselo

Téma oligarchizace médií v ČR (Křetínský, Tkáč, Babiš, Bakala) má na Slovensku zcela důstojné pokračování. Andrej Babiš vloni koupil vydavatele deníku Hospodárske Noviny, společnost ECOPRESS. Struktury kolem J&T vlastní/kontrolují JOJ Media House (TV JOJ, trhový lídr s plakátovými plochami Akzent BigBoard, rádia Jemné a Anténa). J&T už v roce 2010 asistovala u prodeje deníku PRAVDA, [...]

Zobrazit   Sdílet
Médiář.cz 18. 10. 2014, 00:00

sobota 18. 10.

Do neděle v Praze probíhá 2. ročník festivalu světla Signal.

Zobrazit   Sdílet
MediaGuru 17. 10. 2014, 22:06

Babiš: Nákup skupiny Mafra Agrofertem byla chyba

Andrej Babiš říká, že měl raději koupit deník Blesk. Mafru ale prodávat nechce. celý článek »

Zobrazit   Sdílet
CzechCrunch 17. 10. 2014, 17:46

Alza vypustila předobjednávky pro iPhone 6 a sprostě kopíruje námi odhadnuté ceny!

alzaNení to tak dávno, co jsme psali o oznámení oficiálního data prodeje nové generace iPhonů v ČR. Dnes se předobjednávky jablíček objevily na Alze s …

Zobrazit   Sdílet
Reklamná agentúra TRIAD Advertising | Blog 17. 10. 2014, 17:27

3 spôsoby, ako vyniknúť na Instagrame

Instagram je sociálna sieť, ktorá funguje na princípe pridávania fotiek a ich označovania pomocou #hashtagov. Krásna úvodná poučka (ktorú všetci poznáme), ale ako ho využiť na propagáciu seba alebo svojej značky? To si ukážeme na konkrétnych príkladoch. Na ľuďoch, ktorí robia niečo výnimočné a vedia to predať vďaka Instagramu.

Prečo ho používať?
1. Pretože na fanúšikov pôsobíte [...]

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 17. 10. 2014, 16:39

Tisková zpráva: Rodina Odvedle 2014 se blíží! Zažijte netradiční nedělní oběd

Zažijte něco nevšedního, ochutnejte světovou a českou kuchyni, poznejte nové přátele a objevte kouzlo odlišné kultury! Stačí se přihlásit do originálního projektu Rodina Odvedle. Je to jednoduché. Vy vyplníte přihlášku a o to ostatní se postaráme my!

Zobrazit   Sdílet
CzechCrunch 17. 10. 2014, 16:25

„Upřímně, nemám slovo startup moc rád“, říká Jan Rambousek

arrK dnešnímu rozhovoru jsme si vybrali Honzu Rambouska, zakladatele původně českého, dnes už mezinárodního studia Playground, autora oceňovaného projektu Silver Arrows a především, na svůj …

Zobrazit   Sdílet
MediaGuru 17. 10. 2014, 16:05

Jobs.cz spouští magazínový obsah

Servery zaměřené na byznys redefinují úspěch radami v oblasti životního stylu. celý článek »

Zobrazit   Sdílet
CzechCrunch 17. 10. 2014, 15:57

Google ohlašuje finanční výsledky za Q3 a mírný propad

457964619_97204b7ce4_bDnes Google vydal oficiální finanční zprávu s přehledem zisků za Q3 tohoto roku. Revenue za toto období dosáhlo 16,5 miliardy dolarů, přesněji $6,08 za …

Zobrazit   Sdílet
Motejlek.com 17. 10. 2014, 14:19

Další jadranské dobrodružství českého kapitálu

Po Františku Studénkovi, který u Jadranu druhým rokem buduje velký akvapark, učaroval chorvatský turistický ruch dalšímu českému kapitalistovi. Expanzivní developer se pouští do projektu turistického komplexu s odhadovanými investičními náklady kolem padesáti milionů eur.
Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.

Zobrazit   Sdílet
MediaGuru 17. 10. 2014, 14:11

TV reklama v hrubém je za tři čtvrtletí vyšší o 2,5 mld. Kč

Televizní reklama dohání manko z loňského roku, letos je nejrychleji rostoucím mediatypem. celý článek »

Zobrazit   Sdílet
Médiář.cz 17. 10. 2014, 14:04

Zakázka na Klasu za 190 milionů Kč letos nebude

Zakázka se tento rok už nestihne vysoutěžit, řekl ministr zemědělství Marian Jurečka.

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 17. 10. 2014, 12:43

Tisková zpráva: Hnutí Úsvit: Odmítáme privatizaci České pošty

Neustávají spekulace politiků o tom, jaká by měla být budoucnost České pošty. Česká pošta je strategická firma jak pro Českou republiku, tak i pro občany, a hnutí Úsvit je přesvědčeno,…

Zobrazit   Sdílet
404M.COM 17. 10. 2014, 12:40

Jak funguje Penguin

Algoritmus Penguin má za úkol vyhledávat „špatné“ odkazy a penalizovat za ně weby. To tak nějak víme všichni. Ale jak vlastně funguje samostatný proces? Proč jsou nutné aktualizace a neděje se tak průběžně? Jak…

Zobrazit   Sdílet
Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT 17. 10. 2014, 11:56

VIDEO: Americká armáda soupeřila s jihokorejskou v Drum Battlu!

Američané a Jihokorejci spolupracují na Korejském poloostrově kvůli hrozbě ze severu, kde vládne Kim Čong-Un totalitním způsobem vlády. To každý ví a nikoho by nenapadlo, že by to mohlo být…

Zobrazit   Sdílet
Médiář.cz 17. 10. 2014, 11:55

Měření NetMonitor bude zajišťovat už jen Gemius

Příští rok v září skončí spolupráce agentur Mediaresearch a Gemius na oficiálním měření návštěvnosti českého internetu NetMonitor a též na sesterském slovenském měření AIMmonitor. Dál je bude zajišťovat sám Gemius. Médiáři to potvrdila předsedkyně představenstva Mediaresearch Tereza Šimečková s tím, že v praxi nepůjde o viditelnou změnu.

Zobrazit   Sdílet
CzechCrunch 17. 10. 2014, 11:33

Pár informací o dnešním Enterprise Data Hackathonu v TechSquare

10455412325_f0e60ebdaa_bUž dnes v 17:30, odstartuje ve smíchovském TechSquare našlapaný Enterprise Data Hackathon. Protože se na poslední chvíli událo pár změn a zároveň se množí opakující se …

Zobrazit   Sdílet


Odebírejte BuzzMag na email

Zavřít