Twitter roste ohromujících 1 382 procent

Poslední čísla od Nielsen Online poukazují na ohromující meziroční růst Twitteru. Ve srovnání s daty z února předchozího roku Twitter vyrostl o celých 1 382 %. Silný růst Twitter nezažívá jen meziročně, zatímco v lednu stránky twitter.com navštívilo 4,5 milionů američanů, letošní únor Twitteru přinesl celkem 7 milionů unikátních návštěvníků ze Spojených Států.

social-network-netratings

U Twitteru je navíc třeba vzít v potaz, že služba je používána také přes celou řadu desktopových klientů, které do návštěv nejsou započítány (přestože na měsíční čísla až takový vliv mít nemusí, i ortodoxní uživatelé klientů na stránky občas zabrousí).

Začíná být stále zřetelnější, že za motivací “real-timeového” redesignu Facebooku stojí právě úspěch Twitteru. V lednu stránky twitter.com v návštěvnosti pokořily Digg a služba se pomalu, ale jistě dostává do mainstreamu. Twitter do své nové televizní show zapojil Jimmy Fallon, se svými fanoušky přes Twitter komunikuje Shaq O’Neil a do tradičních médií se přes Twitter dostala snad nejznámější fotografie poslední doby.

Via Mashable, data Nielsen Netratings.Odebírejte BuzzMag na email

Zavřít
Starší příspěvky:
Sony uviedlo na trh The fucking piece of shit (18+)

Zavřít