Zajeďte 14. června na BarCamp do Bratislavy

Za necelých 14 dní se bude v Bratislavě konat historicky první Slovenský BarCamp.

BarCamp je typ konference (nebo spíš nekonference), který zcela eliminuje pasivní účastníky. Chcete přijít na BarCamp? Musíte přinést vlastní téma ke konverzaci. Shodou okolností jsme původně na stejné datum, tedy 14. června, chystali BarCamp v Praze (bude až na podzim a bude součástí větší dvou- až třídenní “tech” akce). Teď se chystáme do Bratislavy, konkrétně do tamního centra pro současnou kulturu s názvem A4 – nultý priestor (mapa).

Za slovenským BarCampem stojí Jan Šifra, který je autorem populárního slovenského blogu Ideálne. Akce má podle současného zájmu potenciál rozrůst se až do velikosti nedávno proběhlé TechCrunch party. Účast potvrdilo bez jednoho 60 lidí, možná se ukáže bez jednoho dalších 50 lidí. Mezi potvrzenými návštěvníky, a není to zdaleka jediná zajímavá osobnost, je například Christopher Clay, zakladatel startupu Soup, vítěze vídeňského YEurope. Více se můžete dozvědět na nejlepším slovenském tech blogu, nebo přímo na stránkách BarCamp Slovakia.

TechCrunch party – i když měla svoje mouchy – byla skvělá, BarCamp v Bratislavě ale nabízí méně šumu a je více pro “insidery”. Ukážete se v Bratislavě? Co si myslíte o “tech” akcích v Čechách a na Slovensku?

Tip: Pokud pubikujete nebo sdílíte cokoli souvisejícího se slovenským BarCampem a máte možnost tagovat, tagujte “BarCampBratislava”

Blogy a média píšící o BarCampu v BratislavěOdebírejte BuzzMag na email

Zavřít
Starší příspěvky:
České start-upy a globální dopad?

Autor příspěvku pracuje na startupu firemní wiki a na svém blogu se věnuje ekonomickým přínosům webu 2.0 a IT ve...

Zavřít